Mayıs 10, 2021

Gundem13

Haberler

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 25 Nisan Süper Loto sonuçları


25 Nisan Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Büyük ikramiye 4 milyon lirayı aştı. Kuponlarını hazırlayan vatandaşlar 6 şanslı rakamı doğru tahmin ederek d3ev ikramiyeyi kazanmak istiyor. Süper Loto çekiliş sonuçları şöyle; 5, 11, 18, 40, 47, 59

SÜPER LOTO SONUÇLARI

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.